Yapı Kimyasalları ⎪Beton Katkıları

Beton Katkıları
Beton Yan Ürünler

PolisanKimya
CURETON 1001

Akrilik Reçine Esaslı Beton Kür Malzemesi

Cureton 1001, akrilik reçine esaslı, taze dökülmüș beton üzerine uygulanan, olușturduğu film tabakası ile suyu betonun bünyesinde tutarak dayanım gelișimini sağlayan, hızlı kurumayı engelleyerek rötreyi azaltan, buharlaşma azaltıcı kür malzemesidir.
Detaylı bilgi
CURETON 1002

Yüksek Performanslı Tozumayı Önleyen Solvent Bazlı Akrilik Reçine Esaslı Beton Kür Malzemesi

CURETON 1002, tüm taze beton ve beton yüzey sertleştirici uygulamalarından sonra betonu kürlemek ve betonda yalıtımlı bir tabaka elde ederek tozumayı önlemek için kullanılır. İstenildiğinde eski beton üzerine sürülerek beton yüzeyinin performansını artırılır ve tozuma önlenir. Yüzeyde parlak bir görünüm elde edilir.
Detaylı bilgi
CURETON 1003

Parafin Esaslı Beton Kür Malzemesi

CURETON 1003, parafin esaslı, taze dökülmüș beton üzerine uygulanan, olușturduğu film tabakası ile suyu bünyesinde tutarak dayanım gelișimini sağlayan, hızlı kurumayı engelleyerek rötreyi azaltan buharlaştırma azaltıcı kür malzemesidir.
Detaylı bilgi
MOLDTON 1010

Kalıp Ayırıcı ve Kalıp Koruyucu Mineral Kalıp Yagı

MOLDTON 1010, beton dökümü yapıldıktan sonra beton ve kalıp yüzeylerinin birbirinden kolaylıkla ayrılması ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesi için geliştirilmiş kalıp yağıdır.
Detaylı bilgi
MOLDTON 1020

Su Bazlı Seyreltik Kalıp Ayırıcı

MOLDTON 1020, beton dökümü yapıldıktan sonra beton ve kalıp yüzeylerinin birbirinden kolaylıkla ayrılması ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesi için geliştirilmiş su bazlı, emülsiyon halinde kalıp ayırıcıdır.
Detaylı bilgi
MOLDTON 1030

Konsantre Kalıp Ayırıcı

MOLDTON 1030, beton dökümü yapıldıktan sonra beton ve kalıp yüzeylerinin birbirinden kolaylıkla ayrılması ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesi için geliştirilmiş, su ile karıştırılarak kullanılan konsantre kalıp ayırıcıdır.
Detaylı bilgi
MOLDTON 1040

Ekolojik Kalıp Ayırıcı

MOLDTON 1040, beton dökümü yapıldıktan sonra beton ve kalıp yüzeylerinin birbirinden kolaylıkla ayrılması ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesi için geliştirilmiş çevreye zararsız, madeni yağlar içermeyen, kullanıma hazır, ekolojik bir kalıp ayırıcıdır.
Detaylı bilgi